Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet ver 2
search
  • Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet ver 2
  • Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet ver 2
  • Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet ver 2
  • Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet ver 2
  • Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet ver 2
  • Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet ver 2

Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet ver 2


Epson ColorWorks C3500 farebná tlačiareň kotúčových etikiet (inkjet), 720*360 dpi, USB, Ethernet, Rezač (cutter), Displej , biela 

1 položiek
 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

1 500,00 €
S DPH
množ.
Posledné kusy v sklade

Epson ColorWorks C3500 farebná tlačiareň kotúčových etikiet (inkjet), 720*360 dpi, USB, Ethernet, Rezač (cutter), Displej , biela
Nejedná sa o úplne novú tlačiareň, využívali sme ju pri propagáciách firmy na výstavách v predchádzajúcich dvoch rokov.
Stav tlačiarni etikiet je stopercentný,  naučíme Vás, kde zakúpiť originálne príslušenstvo mimo EU za polovičné sumy. 

(obsah balíka: tlačiareň, podnos na etikiety,
4 ks atramenty
+ údržbový box,
softvér NiceLabel Starter,
napájací zdroj,
USB kábel,
vzorová papier etiketa 

Vďaka zariadeniu: Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet (C31CD54012CD) a realistickým farbám či detailnej tlači sa úplne vyhnete zdĺhavým, nákladným postupom tlače. Atramentová tlačiareň etikiet Epson sa odporúča na etiketovacie úlohy v logistike (balenie, označenie vyhovenia produktu), vo výrobe (inventár, sledovanie pracovných tokov), v komerčnej sfére (etiketa produktu, propagačné etikety), v oblasti chemikálií a zdravotnej starostlivosti (etiketa GHS, etiketa na lieku).

Vynikajúci pomer cena/hodnota!

Pomocou tohto zariadenia: Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet (C31CD54012CD) môžete svoje etikety vytvárať okamžite, čo šetrí peniaze i čas! Model C31CD54012CD vyrába požadované etikety vlastnej farby pri vysokej rýchlosti a vo vysokej kvalite. Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet (C31CD54012CD) používa atramentový toner na vytváranie samolepiacich etikiet. Z pohľadu nákladovej efektívnosti kazety sú farebne zameniteľné, čo zaisťuje nákladovú efektívnosť, t. j. výrobu cenovo dostupných farebných etikiet.

Neobmedzené možnosti!

Prostredníctvom zariadenia:  Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet (C31CD54012CD) môžete kedykoľvek vytvoriť svoje vlastné etikety, aj tak, že každá etiketa je iná. Pomocou personalizácie môžete vytlačiť dátum výroby/dátum spotreby, príchuť, obal alebo sériové číslo. Tlačiareň etikiet ponúka veľa možností z hľadiska materiálu, veľkosti a tvaru. Voliteľný je matný alebo lesklý papier, ako aj plastový PE. Ak podmienky použitia vyžadujú extrémnu odolnosť, matná PE plastová etiketa s trvácnym lepidlom  je vynikajúcou voľbou, ktorú nepoškodí voda, olej, alkohol, chemikálie alebo acetón, nevybledne ani sa neopotrebuje napriek vonkajšiemu poškodeniu. Nevýhodou zariadenia: Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet (C31CD54012CD) je, že pri tlači  etikiet nie je možné použiť priame farby, ako napríklad zlatú farbu.

Navrhnutý na prácu

K modelu s číslom produktu C31CD54012CD je pridaný NiceLabel softvér, korý je vhodný na tlač z programov Windows (Word, Corel, Photoshop, CodeSoft, BarTender). Pri zariadení:  Epson TM-C3500 tlačiareň etikiet (C31CD54012CD) možno správu farieb zmeniť pomocou softvéru, nie sú potrebné žiadne zmeny grafiky.

Tlačiareň etikiet – atramentová, rozlíšenie 360 DPI, informačný/segmentový displej, USB a LAN

Model TM-C3500

Technológia tlače Atramentová tlač

Rozlíšenie 720 dpi

Kategória produktu Tlačiarne etikiet

Kategória Stolná

Zaťaženie 1000-3000 etikiet/deň

Používateľné materiály Inkjet (atramentový) papier, plast

max. Šírka potlače (mm) 104

max. Rýchlosť potlače (mm/sec) 103

max. Celkový priemer kotúča (mm) 105 mm

min. Výška etikiet (mm) 20

Priemer vnútornej dutinky (mm) 40 mm, 76 mm

max. Šírka etikiet (mm) 112

Hodiny reálneho času Nie

Senzor Pevný

NFC Nie

Reflektívny senzor Áno

Transmisívny senzor Áno

Display Áno

Pripojenie USB/Ethernet

Rozmery 310 * 261 * 281 mm

Hmotnosť 12 kg

Ovládanie softvérom Na navrhnutie dizajnu etikety poskytneme ku tlačiarni aj špeciálny návrhový softvér, ktorý umožňuje ľahko navrhnúť tlačený obraz. Súčasťou tlačiarne etikiet je aj Windows driver, ktorý umožňuje spustiť tlač z ľubovoľného program zo systému Windows.

Podporované typy kódov Niektoré 1D kódy: (EAN13, EAN8, CODE39, CODE128, atď.), 2D kódy: Aztec, Codablock, PDF417, Code4, Data Matrix, GS1 Databar (RSS), MaxiCode, QR Code, MicroPDF417, TLC39, atď.

Záruka 1 rok na tlačiareň etikiet

Tlačiareň Epson ColorWorks C3500 rezačka, displej, USB, Ethernet

Tlačiareň Epson ColorWorks C3500 rezačka, displej, USB, EthernetAtramentová tlačiareň pre tlač štítkov s logami a obrázkami, LCD displej, kvalitná a ostrá tlač, úsporné náklady pri výmene atramentov, 360 trysiek pre každú farbu, tlač na širokú škálu materiálov.

S tlačiarňou Epson ColorWorks C3500 môžete ľahko tlačiť vlastné farebné štítky, obalové štítky s farebným logom a obrázkami. Alebo identifikačné karty s dôležitými čiarovými kódmi a informáciami. Jednotlivé kazety s pigmentovým atramentom vytvoria rýchloschnúce, vysoko detailné štítky, ktoré sú odolné proti rozmazaniu, vode a vyblednutiu. Tlačiť môžete na množstvo rôznych materiálov dokonca aj na matný, lesklý papier a transparentné štítky. LCD displej zobrazuje stav atramentu a informácie o prevádzke tlačiarne. Pokiaľ dôjde atrament, jeho výmena je cenovo šetrná. Stačí doplniť iba spotrebovanú farbu.

Hlavné prednosti

LCD displej zobrazuje množstvo ingústu v kazetách

Kvalitná a ostrá tlač

Možnosť tlače na širokú škálu materiálov

Jednoduché ovládanie 

Úspora nákladov pri výmene atramentu

Vysoká rýchlosť tlače

Technológia DURABrite Ultra

Vylepšené atramenty pre tlač na obyčajný papier. Kedy preniká pevne do papierových vlákien. Tlač je kvalitná, stabilná a odolná voči vode a rozmazaniu.

Epson ColorWorks C3500 je farebná atramentová stolná tlačiareň etikiet od výrobcu, ktorú odporúčame pre dennú tlač etikiet do 1-3000 kusov. Farebná tlačiareň etikiet je nová vylepšená verzia populárneho Epsona C3400, pri ktorej hlavné hladisko bolo nákladovo efektívne (samostatne vymenitelné farebné atramentové kazety) riešenie pre vyhotovenie menšieho množstva z farebných kotúčových, alebo rezaných etikiet!

Oblasť používania je široký, najviac je využívatelný vo výrobe (sledovanie precovných procesov, inventúra), logistike (objednávky, balenie, preprava, doručenie, primerané označovanie), obchode (riadenie skladových zásob, predaj), chemickom priemysle (etiketa GHS) a v zdravotníctve (označenie vzoriek, liekov).

VÝBORNÁ KVALITA A VÝDRŽ NÁKLADOVO EFEKTÍVNE!

Epson ColorWorks C3500 znovu definuje spolahlivé a výborné tlačenie farebných etikiet používatelov v záujme vyrobenia podla vlastných požiadaviek etikiet. Nákladovo efektívne fungovanie pomáha, že v tlačiarní kotúčových etikiet Epson samostatne sa dajú vymeniť atramenty jednotlivých farieb (cyan, magenta, žltá, čierna), takto treba vymeniť len opotrebovanú kazetu.

Vďaka pigmentovaného atramentu Epson DuraBrite vytvorené etikey s tlačiarňou etikiet ColorWorks C3500 sú odolné voči rozmaznávaniu, vyblednutiu, vode a tekutinám v kombináciou s matnou plastovou (PE) etiketou. 

NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI!

S atramentovou tlačiarňou etikiet Epson môžete vytvoriť vlastné etikety velmi jednoducho, aj tak, že každá jedna potlač by bola odlišná. Farebné tlačiarne etikiet majú rôzne výhody oproti klasickej flexo, alebo ofset technológiou! Tlačiareň kotúčových etikiet Epson ColorWorks C3500 vie tlačiť z pridaného programu NiceLabel Starter, alebo priamo zo súboru/programu Windows (napr. Adobe PDF, Corel, Illustrator, Word, Photoshop, NiceLabel, Codesoft, Bartender), takto môžete ušetriť čas a náklady (do určitého počtu, závisiac od velkosti etikiet max. 10-20.000 obrázkov etikiet) s tým, že vynechajú z procesov náklady vytvorenia formy/štočky, aplikovanie materiálov, doladenie, očistenie prístrojov, atď.

Najväčšia výhoda farebnej atramentovej tlačiarne Epson ColorWorks TM-C3500 je avšak to, že každá jedna etiketa sa môže odlíšiť od druhej, čo umožnuje personalizáciu - dátum výroby/spotreby, chuť, balanie, poradové číslo, atď.

Nevýhoda technológie je, že v etiketách výrobkov nevieme aplikovať direktné farby (napr. zlatá).

NAVRHNUTÁ NA PRÁCU

Stolný printer Epson ColorWorks C3500 výsledňuje čistú kontrastnú farebnú potlač na injekt materiáloch. V ponuke spotrebných materiálov k atramentovej tlačiarni pri matných a lesklých, pri rezaných a kontinuálných papierových etikiet, nájdete aj plastové (PE) etikety - sintetická etiketa s trvácným lepidlom, kotrá je odolná voči vode, alkoholu, acetónu a oleju.

Riadenie tlačiarne je velmi jednoduché, nevyžaduje odborné znalosti, takto lahko a nákladovo efektívne viete realizovať hociaké farebné (napr. GHS medzinárodné chemické označenie, piktogram), ale aj jednofarebné (napr. čiarový kód) etikety, tak, že neznamenajú prekážku ani menšie texty a grafiky. Informácie zobrazujúce sa na obrazovke LCD informujú používetela o stavu tlačiarne, naďalej o stavu množstva atramentov. K tlačiarni ColorWorks C3500 pri balíme softvér Epson InstalNavi, s ktorým aj neskúsený používatelia lahko zvládnu nastavenia tlačiarne. Aby sa vyhlo možným chybám aplikácia vás prevedie krok za krokom, čo sa týka uvedenie do prevádzky, konfiguráciu a nastavenie papiera. Windows driver umožnuje, aby sme mohli tlačiť z hociakej aplikácie (napr. Adobe PDF, Corel, Illustrator, Word, Photoshop, Nicelabel, Codesoft, Bartender).

V základnom vyhotovení farebná tlačiareň etikiet Epson ColorWorks TM-C3500 má k dispozícii USB a Ethernet 10/100 interface, takto lahko sa dá pripojiť s miestným a sieťovým systémom.

NAJDÔLEŽITEJŠIE VÝHODY FAREBNEJ ATRAMENTOVEJ TLAČE:

Nákladovo efektívna tlač už pri 1 etikety!

Jednoduché riadenie: bez tlačiarského kvalifikovania, pri hotovej grafike výroba sa môže začínať ihneď

Nie sú extra náklady: štočok, nábeh, očistenie stroja, atď.

Meniace sa údaje, možnosť personifikácie: výrobný čas, dátum spotreby, poradové číslo, atď.

SLABOSTI FAREBNEJ ATRAMENTOVEJ TLAČE:

Nadosiahne najlepšiu ofset/flexo kvalitu

Nie je možnosť na používanie lakov direktných a špeciálných farieb

Špeciálne materiály nie sú používatelné

Pri väčšom množstve výrobná technológia flexo je výhodnejšia

PONUKA SPOTREBNÉHO MATERIÁLU

Výroba: produktová etiketa (high gloss), etiketa balenia produktov (high gloss, premium matte), etiketa náhradných dielov (premium matte), etiketa GHS (PE matte), kozmetická etiketa (high gloss, BOPP satin gloss, BOPP high gloss), energetická etiketa EU (premium matte, high gloss)

Zdravotníctvo a farmácia: etiketa na recepty (premium matte), cenová etiketa (premium matte), laboratórna etiketa (PE matte), injekčná etiketa (PE matte), lekdáreňská etiketa (premium matte)

Obchod: policová etiketa (premium matte), cenová etiketa (premium matte), produktová etiketa (high gloss) 

1 ks

Špecifické referencie

Recenzia

16 iný produkt