MP4 budik
  • MP4 budik

MP3 Budík - MP3 rádio budík, dvojité nezávislé vlastné zvonenia, rádio zvonenie

60,00 €
S DPH
50 EUR bez DPH

Množstvo
Tovar skladom

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

Otázka
1

MP3 Budík - MP3 rádio budík, dvojité nezávislé vlastné zvonenia, alebo rádio zvonenie 1619/22

MP3 budík má Plne stmievateľnú obrazovku od 0-100%. Veľmi dobre a ľahko čitateľná veľká 4,4'' zrkadlová LED obrazovka s fialovým číselným displejom. Výstupné USB porty slúžia na nabíjanie Vašich obľúbených zariadení GSM, tablet... Zariadenie ak je sparované z Vašim GSM telefónom môže slúžiť aj na príjem telefónnych hovornou t.j. hlasité volania. 

Čas, alebo jas si pohodlný nastavíte pomocou otočného kolieska. Možnosť zvolenia 12- alebo 24-hodinové hodiny, či zobrazenie vnútornej teploty (℉ alebo ℃) je samozrejmosťou. Radio budík obsahuje aj funkciu časovača, takže viete zaspávať pri mp3 napr. z nastavením vypnutia po pol hodinke... 

Smart Music Play For Bluetooth Speaker:

Zapracovaná najpokročilejšia technológia Bluetooth V5.0 poskytuje rýchlejšie pripojenie k vášmu zariadeniu a neuveriteľný, mimoriadne vzdialený dosah bezdrôtového rozhrania Bluetooth 100m.

HIFI efekt kvality zvuku:

Vstavaný Hi-Fi reproduktor vám umožňuje vychutnať si hudbu vo formáte MP3 bez straty so stereo zvukom vo vysokom rozlíšení cez Bluetooth, USB disk, TF kartu alebo AUX linkový vstup. Pripojený 3,5 mm audio kábel môže pripojiť zariadenie k inému audio výstupu.

5W širokopásmový reproduktor s vysokým rozlíšením a nezávislý vnútorný box plus basová kovová zadná dynamická membrána ako podpora.

Dva budíky a odloženie zvonenia:

Budík 1 je týždenný budík (Po až Pi, Po až So alebo Po až Ne), 

Budík 2 je prémiový jednorazový budík. Zobuďte sa s vašou obľúbenou FM stanicou alebo hudbou z karty TF Card alebo pomocou vstavaného klasického bzučiaka. Funkcia opakovaného budenia sa aktivuje stlačením veľkého tlačidla a umožňuje 5 minút spánku navyše ťažkým spáčom

Kompaktné a malé telo:

Rozumné a bezpečné umiestnenie vnútorných komponentov, tri skupiny obojstranných základných dosiek sú navzájom zladené.

Spolu s premysleným dizajnom konštrukcie môže mať lepšiu kvalitu.

4-rýchlostná funkcia nastavenia jasu:

S prihliadnutím na komfort spánku používa dizajnér nastavenie podsvietenia jedným tlačidlom. Nastavte si automatické vypnutie časovačom, môžete si byť istí, že zaspíte pri jemnej hudbe.

Dva USB port 

USB výstup pre mobilné nabíjanie 5V umožňuje súčasne nabíjať 2 zariadenia napájané cez USB, ako je smartfón a iPad.

Zálohovanie budíka: 

Pri výpadku elektrického napájania realizované cez 5V externý zdroj si tento budík uchová nastavenia času a budíka. Pri napájaní zo sieťového adaptéra a pri výpadku elektrickej siete sa nastavenia aj čas uchovajú až do doby zapnutia elektrickej siete. Zálohová baterka CR2032 sa vkladá zo spodnej časti. Baterka neslúži na zobrazovanie času a aktiváciu budíka pri výpadku elektrického napájania. Pri obnove napájania sa mp3 budík začne riadne fungovať ako pred stratou napájania.   

TIPY/DÔLEŽITÉ:

Pred pokračovaním by ste si mali dôkladne prečítať všetky bezpečnostné a prevádzkové pokyny a uschovajte si príručku pre budúce použitie.

1619
5 položky

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

MP3 Budík - MP3 rádio budík, dvojité nezávislé vlastné zvonenia, rádio zvonenie

Napísať recenziu